Saunabadjas van Wafelstof - katoenen kimono

€ 49,95
Voor 22.00u besteld = vandaag verzonden!*
Badrock SPA

Badjas.be: wij bieden badjassen tegen de beste prijs! Onze Sauna badjassen bieden u comfort. (prijs loopt op bij 3XL)

Kom je er niet uit? Gebruik onze maattabel

 

Gelieve deze badjas op 30 graden te wassen! Deze wafel badjas heeft de eigenschap te krimpen. Niet in de droger!

 

Maat 

 

 

S

 

 

 M

 

 

L

 

 

 XL

 

 

XXL

 

 

XXXL

Lengte (cm) 120 120 120 120 120 125
1 Schouderbreedte 17 17.5  18 18.5 19 19.5
Omvang badjas gemeten rond ceintuur 125 135 145 155 165 170
Mouwlengte (cm) 57 58  60 61 62 64

 wasvoorschrift wafel badjas

Borduring + 1 à 2 werkdagen *

Borduring? Super leuk

Op welke positie wil je een borduring?

Saunabadjas van Wafelstof - katoenen kimono
Jouw prijs:
Waarom Badjas.be?
Bestel voor 22:00, vandaag verstuurd!*
Gratis thuis vanaf €75
Hulp nodig? Bel +31251-2703040
Productinformatie

Badjas wafelkatoen online kopen?

Een badjas wafelkatoen is ideaal voor de zomer. Daarnaast is deze badjas uitermate geschikt voor mee op reis of voor een sauna bezoek.

Deze badjas is ook te bestellen als saunabadjas met borduring . U geeft de gewenste borduring aan ons en ons profesionele borduurbedrijf gaat direct voor u aan de slag. Het resultaat zal u verbazen.

Dit unisex model badjas heel een ruime pasvorm. Dames kunnen een maatje kleiner bestellen dan normaal.

Ons advies is de badjas te wassen op 30 graden en geen gebruik te maken van de droogtrommel, dit voor het behoud van de badjas. Zie uitvoerige wasvoorschriften onder "afmeting badjas". Let op! Een wafel badjas is gemaakt van 100% katoen en heeft de eigenschap te krimpen. Ons advies is om de badjas te wassen op maximaal 30 graden en geen gebruik te maken van de droogtrommel. Houd rekening met een krimp van 5%, na een eerste wasbeurt (=ongeveer 1 maat).

Ontdek de voordelen van wafelkatoen – stijlvol, praktisch en comfortabel

Wafelkatoen is een geliefd materiaal dat niet alleen elegant oogt, maar ook uitblinkt in comfort en functionaliteit. Dankzij de unieke wafelstructuur is deze stof bijzonder lichtgewicht, ademend en vochtopnemend – ideaal voor gebruik na een warme douche, een bezoek aan de sauna of als handige metgezel op reis.

U zult merken dat wafelkatoen snel droogt en prettig aanvoelt op de huid, zonder zwaar aan te voelen. Daarom wordt deze stof veel gebruikt in luxe hotels voor badjassen – en niet zonder reden. Het combineert een verfijnde uitstraling met een praktisch gebruiksgemak.

Extra bijzonder: in onze webwinkel kunt u kiezen voor een persoonlijke touch. Dankzij onze eigen borduurstudio is het mogelijk om uw badjas te voorzien van een prachtige borduring – bijvoorbeeld uw naam, initialen of een logo – voor een unieke en luxe uitstraling.

Comfort, stijl en persoonlijkheid – dat is wafelkatoen op zijn best.

 

Merk
Badrock SPA
Manufacturer
Badrock SPA
Materiaal
100% wafel katoen
Lengte
Lang
Ruilen/retourneren
Ruilen of retourneren geen probleem. Binnen 24-uur geld terug gestort. (m.u.v. borduringen).
Cadeautje? Maak ‘m compleet!
Reviews
  1. Kwaliteit
    100
    Prijs
    100
    "Badjas valt beetje ruim"
    Deze badjas is van goede kwaltiet, licht en luchtig. Het leek alleen of deze iets ruimer valt dan normaal.